Mazda3 народилась 2003 року. За 10 років існування першого та другого поколінь вона стала найпопулярнішою моделлю у лінійці Mazda: продажі у 130 країнах світу перевищили 3,5 мільйони екземплярів, отримала найвищі оцінки різноманітних рейтингів та тестів з безпеки по всьому світу, завоювала титул найкращого автомобіля в Європі та найкращого автомобіля в С-сегменті в Україні 2003 року, посіла друге місце у рейтингу «Найкращий Європейський автомобіль 2004 року», у 2008 році Mazda3 визнано «найнадійнішим автомобілем 2-3 річного віку».

В Україні перші Mazda3 третього покоління з’явились у листопаді 2013 року, а вже  2015 року Mazda3 стала абсолютним Автомобілем року в Україні!

Але Mazda завжди прагне більшого та кращого! Тому з 25 жовтня 2016р. в Україні з’явилось чергове оновлення моделі:

Оновлена Mazda3 вражає. Нові LED* фари –більш яскраві та проникливі, протитуманні LED фари – більш вузькі та агресивні,  решітка – більш вишукана, а «стійка» - більш впевнена.

Оновлена Mazda3 піклується. Тепер всі комплектації оновленої Mazda3 з автоматичною коробкою передач оснащені автоматичним складанням зовнішніх дзеркал при закритті автомобілю, підігрівом керма, камерою заднього виду, передніми датчиками паркування (а, починаючи з комплектації Touring+ ще й задніми) та мають можливість  вибору режиму керування – звичайного або спортивного.

Оновлена Mazda3 захищає. Розширений перелік систем активної безпеки  - відтепер у компактному класі:  система попередження про виїзд з полоси руху (LDWS*), система контролю втоми водія (DAA), система безпечного гальмування у місті (SCSB*), що відтепер реагує на  пішоходів та навіть при русі назад і це ще не все..

Нова система контролю розподілу тяги (G-Vectoring control), на всіх комплектаціях, не лише  стане у нагоді на слизькій та засніженій дорозі, але й зробить відчуття  водія та пасажира ще більш комфортним та стабільним навіть на крутих поворотах.

Оновлена Mazda3 у кузовах хетчбек та седан, із 6-ти ступеневою автоматичною коробкою передач, та із 1,5-літровим зваженим або 2,0-літровим потужним та швидким двигунами Skyactiv, надійними та економічними, - це стильний та розумний вибір для вибагливих!

* доступні лише для комплектацій Exclusive. 

 • Екстер'єр
 • Інтер'єр
 • Галерея
 • Кодо

  Екстер'єр

  Ось вона – класична та найпопулярніша модель Mazda, яка з третім поколінням отримала абсолютно новий образ. Втілення елегантності та краси KODO дизайну і, водночас, – ефективності та практичності SKYACTIV технологій. Достатньо компактна для життя у місті і, разом з тим, надзвичайно практична та надійна, коли мова йде про будь-яку подорож: кожен день до роботи і додому, на природу з друзями чи у відпустку з родиною.

  Читати більше
 • Mazda Ersatzteile

  Інтер'єр

  Перше враження – стільки всього і нічого зайвого! Так, Mazda3 – це втілення багатьох протиріч, уособлення характеру, що перевершує очікування: представник середнього класу, що оснащений надсучасними технологічними розробками та цілим спектром допоміжних систем; низькі показники витрати палива та чудові динамічні характеристики; практичність матеріалів оздоблення і елегантність окремих його деталей.

  Читати більше