Новини
Новини

Mazda в Україні

Свіжість та комфорт в салоні разом з Mazda!
Офіційна дилерська мережа Mazda з турботою про вас та ваш автомобіль, пропонує завітати до найближчого офіційного сервісного центру та отримати знижку у розмірі 30%* на придбання фільтру салону під час проходження планового ТО чи діагностики системи кондиціювання.
Анонсовано ціни та розпочато прийом замовлень в Україні
01 квітня 2020 року оголошено ціни та розпочато прийом замовлень на новий кросовер у модельному ряду Mazda – ALL–NEW Mazda CX-30.
Гарантія на ваш автомобіль подовжується на період карантину!
Якщо строк проведення планового технічного обслуговування автомобілю Mazda припадає на дні карантину, ви можете провести обслуговування свого автомобілю після його завершення.
Спеціальні пропозиції на Mazda СХ-3, Mazda СХ-5 та MazdaСХ-9 лише до 4 березня 2020 року!
Лише по 04.03.2020 по всій дилерській мережі Mazda діють спеціальні цінові пропозиції на кросовери Mazda!

Кросовери Mazda створені з переконанням, що драйв має значення, водити – це не просто діставатися з одного місця в інше. Надійні, потужні та яскраві партнери для подорожей не тільки міськими джунглями, а й по трасі.
Спеціальні пропозиції на Mazda3 та Mazda6 лише до 4 березня 2020 року!
Седани Mazda – це елегантні, надійні та високотехнологічні партнери для подорожей, які забезпечують комфорт та безпеку не тільки для водія, але й для всіх пасажирів.
Розпродаж тестового парку дилерів Mazda
З мінімальним пробігом та максимальною знижкою! Mazda пропонує не пропустити нагоди та встигнути придбати автомобілі з тестових парків офіційної дилерської мережі за унікальними цінами! Кожен автомобіль проходить передпродажну підготовку кваліфікованими спеціалістами та має прозору сервісну історію.
Mazda розширює можливості: Apple CarPlay та Android Auto
Mazda пропонує підвищити рівень комфортного спілкування завдяки додаткам(1) Apple CarPlay та Android Auto, які доступні як аксесуар в офіційній дилерській мережі Мazda.
Нова Mazda3 отримала нагороду «Red Dot: Best of the best» 2019
Найвища нагорода конкурсу присуджується продуктам, дизайн визнано новаторським та далекоглядним.
Українська мова в меню бортової системи MZD-Connect та у картах навігаційної системи автомобілів Mazda
Протягом останніх двох років офіційного Дистриб’ютора автомобілів Mazda в Україні ДП «АВТО Інтернешнл» та відповідні департаменти Mazda Corporation доклали багато зусиль для вирішення цього питання.